snižování nezaměstnanosti

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. Člověk je z hlediska konzumní civilizace, strojem na výrobu hodnot, pokud o stroj není na trhu práce zájem, je třeba genetický stroj recyklovat, na potravinové granule. Žádné vyplácení; důchodů, sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, atd. Prostě se genetické tělo recykluje, v přírodě s genetickým tělem zachází stejně, zde taky není žádná sociální podpora, pro ubohé jedince, co mají problémy s obstaráním potravy. Lidská organizace nemůže být nemocnicí, co se stará o ubožáky, mnozí namítnou že jsem blázen nebezpečný svému okolí, ve skutečnosti ale nám vládnou blázni, co vytvořili tento blázinec, ve kterém je bída a nezaměstnanost. Vše logicky spěje zase k veliké válce, ve které se budou zbraněmi zabíjet lidi a budou se ničit veliké hodnoty, až přijde veliká válka, tak lidem dojde to, že jsme geneticky jenom zvířata bez hodnoty, se kterými si může nepřítel dělat co jej napadne. Komu není rady tomu nelze pomoci, jsme ve stavu opilosti výhodami a jistotami naší civilizace a ve válce rychle opilost zmizí ale to už bude pozdě. Minulost se neustále opakuje, a lidi pořád naivně věří na pohádky, ve kterých dobro porazí zlo.

 2. Vše se v lidském životě, točí od narození do smrti, jenom kolem krádeže zakázaného ovoce.
  Na jedné straně zde jsou ti, co se snaží krást zakázané ovoce, a na druhé straně zde jsou ti, co zakázané ovoce chrání, a trestají ty, co zakázané ovoce kradou.
  Tím zakázaným ovocem je vše, po čem toužíme, jde nejvíce asi o; peníze, výhody, jistoty, kariéru, svatost, popularitu, moc, bohatství, krásu, zdraví, inteligenci, moudrost, sílu, genialitu, lásku, sex, drogy, zázraky, čas, štěstí, atd.
  Situace určuje kdo je právě zloděj a kdo je okradený, se změnou situace, se z okradeného stává zloděj a ze zloděje zase okradený.
  Pokud bychom měli do vězení zavřít všechny zloděje, co kradou zakázané ovoce, tak by se naše konzumní sobecká lidská kultura, stala velikým globálním doživotním vězením, pro každého sobeckého člověka.
  Kdo nekrade zakázané ovoce, ať se přihlásí, pokud se ale přihlásí nějaký zloděj zakázaného ovoce, bude okamžitě nahý zde ukřižován, máme zde připravený dokonalý nejmodernější detektor lži, kde se zjistí dokonale pravda, aby z nás někdo nedělal zase blbce.
  Nikdo z lidí na světě se nechce dobrovolně přihlásit, protože každý je zde zloděj co krade zakázané ovoce.
  Tak se nedivte tomu, že je zde trest smrti, pro zloděje zakázaného ovoce.
  Přestaňte druhé mravně soudit, a snažte se je pochopit, proč oni chtějí krást zakázané ovoce?
  Jenom díky globálnímu sdílení zakázaného ovoce, je možné dosáhnout toho, že zmizí vaše ubohé konzumní peklo, způsobené toužením po zakázaném ovoci.
  http://www.gvkb.cz/?p=13767

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *